ПРО КОМПАНІЮ

Автоцентр АІС Автокрай* являється офіційним дилером Renault в Києві та Київській області.

Автоцентр АІС Автокрай* відкрився 27 червня 2012 року!

Він був створений за концепцією 3S - об'єднує на одній території продажу автомобілів, сервісу та склад запчастин. В автоцентрі можна придбати весь модельнийряд автомобілів Renault, включаючи комерційну гаму, аксесуарів і оригінальних запчастин, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Таким чином, тут представлений повний спектр необхідних клієнту послуг в одному місці.

  Всі покупці автомобілів Renault в «Renault АІС Автокрай *» отримують кваліфіковану консультацію, а також можуть провести тест-драйв вподобаного автомобіля. Менеджери з продажу, які пройшли навчання у фахівців компанії Renault в Україні, завжди готові надати допомогу у виборі автомобіля, підборі аксесуарів, запропонувати оптимальні варіанти фінансування. До уваги клієнтів - кредитна програма Renault Finance і лізингова програма Renault Leasing.

Будучи новим дилером, ми використовуємо весь накопичений світовий досвід роботи компанії  Renault та враховуємо сучасні тенденції розвитку автобізнесу.
У нашому дилерському центрі Ви можете оцінити весь модельний ряд автомобілів Renault. Менеджери нададуть кваліфіковану та професійну консультацію, яка допоможе Вам визначитися з вибором автомобіля, вибрати додаткове обладнання, запропонують найвигідніші умови кредитування та страхування.

Автоцентр АІС Автокрай* пропонує всі види сервісних послуг, починаючи від миття автомобіля і закінчуючи капітальним ремонтом ДВС і КПП. Всі механіки пройшли навчання у імпортера Рено Україна.

Ми гарантуємо якість та своєчасність наданих послуг! У нас діють всі акційні пропозиції, запропоновані Імпортером. Наш колектив намагається враховувати потреби всіх клієнтів і проводити окремі локальні акції.

З радістю повідомляємо, що компанія ТОВ «Автокрай-Україна» приступила до реалізації програми екологічного маркетингу, згідно стандарту ISO 14001:2004

Ми запрошуємо Вас в автоцентр АІС Автокрай* щодня за адресою: м. Київ, Балтійський провулок, 20.

Завжди раді Вас бачити!