АІС Автокрай спільно з Ювелірним Домом ZARINA та Маргаритою Січкар розіграли сертифікат на проведення одноденного тест-драйву електромобіля Renault ZOE.

      Надихнувшись життям і творчістю великого              письменника Антуана де Сент Екзюпері, Ювелірний   Дім ZARINA спільно з Маргаритою Січкар, створили   лімітовану серію чоловічих браслетів «Екзюпері».

 Колекція присвячена 118-річчю письменника і   представлена ​​118 браслетами. Кожен має свій   індивідуальний номер і несе послання на   французькій мові: «Ми відповідаємо за тих, кого   приручили».

  29 червня 2018р відбулась презентація лімітованої     серії чоловічих браслетів «Екзюпері» від Ювелірного   Дому ZARINA, що проходила во флагманському   бутіку ZARINA за адресою м.Київ, бул. Шевченко 2.

  Серед учасників, які бажають придбати один з   браслетів, розігрувався сертифікат від АІС Автокрай   на право одноденного проведення тест-драйву на   електромобілі Renault ZOE в м.Києві.

  Також всі гості заходу мали змогу ознайомитись з   унікальним стилем електромобіля Renault ZOE, а   також отримати консультацію кваліфікованого   фахівця - представника офіційного дилерського   центру Renault.

Renault ZOE - повністю електричний хетчбек, ідеальний для щоденних поїздок містом. Це впевнений лідер з продажу серед електричних автомобілів в Європі 3 роки поспіль (з 2015 по 2017 р.). Цей електромобіль має рекордний запас ходу на одному заряді: нова батарея Z.E. 40 дозволяє проїхати 403 км (NEDC). Renault ZOE заряджається швидше, ніж інші електромобілі, від 3-фазних зарядних станцій змінного струму 22 кВт: за 30 хв - до 80 км запасу ходу. Це електромобіль з унікальним стилем, який дбає про довкілля й дарує надзвичайний комфорт від водіння.

 

Renault АІС Автокрай одним з перших в країні провів навчання персоналу з продажу та сервісного обслуговування для старту продажів електромобілів Renault.

В офіційному дилерському центі Renault АІС Автокрай вже доступний перший електромобіль Renault ZOE. При придбанні автомобіля Ви можете скористатися вигідною програмою кредитування* або обміняти свій автомобіль на новий з послугою Трейд-Ін.

 

Вже більше п’яти років Renault АІС Автокрай є частиною великої родини Renault та має відзнаки дилер року Renault в Україні за підсумками 2015року та кращий дилерський центр Renault в Україні в 2017році.

 

 

* Ви можете отримати кредит по програмі Renault Finance для придбання автомобіля Renault на наступних умовах: максимальний строк – 12 місяці, аванс – 50% від вартості авто, максимальна сума – 2 600 000 грн., процентна ставка – 5,9 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 80 грн., комісія за отримання витягів з ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з ДРРПНМ – 199 грн. Реальна процентна ставка становить від 10,76 % річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України, окрім територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011