Renault АІС Автокрай святкує 5-ти річчя!

У 2012 році Renault АІС Автокрай в г. Киев в Автоквартале АІС на Балтійському прийняв перших відвідувачів в одному з найбільших дилерських центрів Renault в Україні.
Renault АІС Автокрай став одним з перших автоцентрів, що відповідають новим стандартам заводу виробника. Професійна команда менеджерів-консультантів, комфортабельні клієнтські зони для переговорів і відпочинку, віртуальні помічники при виборі автомобіля, представництва банків, лізингових і страхових компаній, виділена в шоурумі зона «спорт» для просування заряджених версій автомобілів і Renault Pro + для обслуговування покупців комерційних автомобілів, найбільший в країні парк автмобілей для споживчих тестів. Все що раніше було доступно клієнтів преміум брендів - стало реальністю для клієнтів Renault АІС Автокрай.
За п'ять років роботи клієнтами АІС Автокрай стали 2000 щасливих володарів нових автомобілів Renault. 11 000 власників Renault скористалися послугами СТО.
За підсумком 2015 року Renault АІС Автокрай став кращим дилерським центром Renault в Україні і щороку входить до почесного TOP5 даного рейтингу.
Renault АІС Автокрай одним з перших в країні провів навчання персоналу з продажу та сервісного обслуговування для старту продажів електромобілів Renault.
Як зазначив директор Renault АІС Автокрай Юрій Красножон, - в планах компанії зберегти лідерські позиції по роздрібних продажах легкових автомобілів Renault в Україні, вийти на лідируючі позиції з продажу комерційних автомобілів і електромобілів. Ми пишаємося бути частиною великої родини Рено і дякуємо всім нашим Клієнтів, які довіряють АІС Автокрай, довіряють бренду Рено.
За підсумком 6 міс. 2017 року з результатом продажів 4939 од. легкових і комерційних автомобіля Renault займає перше місце на ринку нових автомобілів. Зростання продажів склало 55%, частка ринку бренду досягла 12,4%. Renault АІС Автокрай за даний період реалізував 350 автомобілів.
Renault АІС Автокрай - один з чотирьох автоцентрів Групи компаній АІС в Україні. Дилерські центри Renault працюють також в р.р. Одеса, Запоріжжя, Чернігів. 14% всіх реалізованих автомобілів Renault в Україні продаються в автоцентру АІС.