В ДИЛЕРСЬКОМУ АВТОЦЕНТРІ RENAULT АІС АВТОКРАЙ СТАРТУВАЛИ ПРОДАЖІ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ

Вже більше п’яти років Renault АІС Автокрай є частиною великої родини Renault та має відзнаки дилер року Renault в Україні за підсумками 2015року та кращий дилерський центр Renault в Україні в 2017році.

Renault АІС Автокрай одним з перших в країні провів навчання персоналу з продажу та сервісного обслуговування для старту продажів електромобілів Renault.

 

В офіційному дилерському центі Renault АІС Автокрай вже доступний перший електромобіль Renault ZOE. При придбанні автомобіля Ви можете скористатися вигідною програмою кредитування* або обміняти свій автомобіль на новий з послугою Трейд-Ін.

 

Renault ZOE - повністю електричний хетчбек, ідеальний для щоденних поїздок містом. Це впевнений лідер з продажу серед електричних автомобілів в Європі 3 роки поспіль (з 2015 по 2017 р.). Цей електромобіль має рекордний запас ходу на одному заряді: нова батарея Z.E. 40 дозволяє проїхати 403 км (NEDC*). Renault ZOE заряджається швидше, ніж інші електромобілі, від 3-фазних зарядних станцій змінного струму 22 кВт: за 30 хв - до 80 км запасу ходу. Це електромобіль з унікальним стилем, який дбає про довкілля й дарує надзвичайний комфорт від водіння.

 

Відповідно до вимог бренду Renault, перед стартом продажів електромобілів в країні проводиться ґрунтовна перевірка інфраструктури зарядних станцій на коректність роботи, а також можливість комфортної та безпечної експлуатації електромобілів Renault в міських умовах.

В рамках ZOE туру дилерський центр АІС Автокрай пройшов перевірку і отримав статус Renault Expert ZE, який дає право на продаж і обслуговування електромобілів Renault ZOE і Renault Kangoo Z.E .:

Автоцентр АІС Автокрай відповідає технічним вимогам для обслуговування електромобілів:

  • На його території встановлено по 2 зарядні станції, які пройшли технічну перевірку і відповідають стандарту ZE Ready.
  • На складі в наявності є спеціальний інструмент для проведення профілактичних і ремонтних робіт електромобілів.
  • На офіційному сервісі є 2 технічних фахівця, які пройшли спеціальне навчання і мають високий рівень підготовленості для обслуговування електромобілів.

Запис на тест-драйв за тел. (044) 585 00 50

 

Інформація про електромобіль Renault ZOE на сайті:

www.ais-renault.kiev.ua/uk/models/zoe-new

 

Електромобільне майбутнє вже близько!

 

3-й рік поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

 

* Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах:  максимальний строк – 24 місяці, максимальна сума – 2 600 000 грн., процентна ставка – 0,01 % річних  (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 50 грн., комісія за отримання витягів з ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з ДРРПНМ – 199 грн. Орієнтовна сукупна вартість кредиту становить 25,24 грн. щодо кожної 1000 грн. кредитних коштів при строку кредитування 24 місяці. Реальна процентна ставка становить від 2,46 % річних. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.  Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.