Renault АІС Автокрай запрошує на виїзний тест-драйв нового RENAULT DUSTER!

Вже більше п’яти років Renault АІС Автокрай є частиною великої родини Renault та має відзнаки дилер року Renault в Україні за підсумками 2015року та кращий дилерський центр Renault в Україні в 2017році.

Автоцентр АІС Автокрай запрошує всіх бажаючих на день відкритих дверей з нагоди виїзного тест-драйву нового RENAULT DUSTER, який відбудеться 09.06.2018р на території парку Дружби Народів в м. Києві.

Для проведення тест-драйву ми обрали один з найбільш мальовничих та затишних куточків міста Києва, щоб всі учасники заходу змогли не тільки протестувати новий автомобіль, але й відволіктись від міської метушні та зарядитися новими позитивними емоціями.

Окрім оновленого дизайну під час тест-драйву Ви зможете відчути переваги нового Renault Duster, серед яких:

  • поліпшена шумоізоляція моторного відсіку і кузова в цілому;
  • рульова колонка отримала регулювання в 4 напрямках;
  • сидіння водія обладнано поперековою підтримкою і підлокітником;
  • електропідсилювач руля прийшов на зміну гідропідсилювачу;
  • екран Media Nav розмістився вище для легкого доступу та більш комфортного зчитування інформації;
  • в якості додаткового обладнання доступна опція безключового доступу в автомобіль з картою-ключ «вільні руки» і запуском двигуна за допомогою кнопки START/STOP;
  • оснащення новим технологічним обладнанням для підвищення рівня безпеки та позашляхових якостей автомобіля та інші.

Кожному відвідувачу, який завітає на виїзний тест-драйв, зареєструється, проведе тест-драйв та розмістить своє фото з тест-драйву в Фейсбуці або/та Інстаграмі, а також поділиться враженнями в соцмережах від тестування нового RENAULT DUSTER, гарантовано отримає подарунок – КАСКО* на рік - при придбанні нового RENAULT DUSTER в АЦ АІС Автокрай з 09.06.2018р по 31.08.2018р.

При придбанні автомобіля Ви можете скористатися вигідною програмою кредитування** або обміняти свій автомобіль на новий з послугою Трейд-Ін.

На гостей заходу окрім захоплюючого та екстремального тест-драйву нового Renault Duster також чекають веселі розваги для дорослих та дітей.

Початок о 10:00 09 червня 2018р.

Місце проведення: м. Київ, просп. Генерала Ватутіна, 1д, кафе «Шашличний Хутір»

Обов’язкова попередня реєстрація.

Деталі за тел.. (044) 585 00 50

Cайт  https://ais-renault.kiev.ua/uk/news/guest-test-drive-from-ais-kiev

Будемо раді Вас бачити!

*мається на увазі КАСКО згідно пропозиції «Максимально доступне КАСКО» з тарифом 3,9%, франшиза 0,5% для нових моделей DUSTER. Пропозиція діє з 09.06.2018р по 31.08.2018р. Страхує компанія «АХА Страхування».

** Ви можете отримати «Авто в кредит» на наступних умовах:  максимальний строк – 24 місяці, максимальна сума –       2 600 000 грн., процентна ставка – 0,01 % річних  (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 50 грн., комісія за отримання витягів з ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з ДРРПНМ – 199 грн. Орієнтовна сукупна вартість кредиту становить 25,24 грн. щодо кожної 1000 грн. кредитних коштів при строку кредитування 24 місяці. Реальна процентна ставка становить від 2,46 % річних. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.  Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.