А у вихідний сервіс дешевше!

Переплачуєте за сервіс?! З Групою компаній «АІС» цього не доведеться вже робити! У сервісній мережі «АИС» стартує акція «Знижка вихідного дня». Тепер кожен, хто відвідає СТО компанії в неділю, отримає знижку на сервісні роботи в розмірі 25%! *

Пропозиція особливо актуально в світлі ситуації на сьогодні нестабільної економічної ситуації в країні. Економити фінанси можна без шкоди на якості! Пропозиція про знижку в 25% на сервісні роботи в неділю дійсно для автомобілів всіх брендів і моделей!

Всі співробітники СТО навчені в навчальному центрі заводом-виробником автомобілів, що є гарантією високої якості наданого обслуговування і ремонту автомобілів. При діагностиці і ремонті автомобілів використовується сучасне обладнання, що рекомендується виробниками. А після ремонту кожен автомобіль проходить перевірку якості виконаних робіт та технічного стану. І все це доступно з 25% знижкою на роботи тільки в неділю!

* Акція «Знижка Вихідного дня діє з 1.04.2014 р на постійній основі. За умовами акції клієнтам, що звернулися на СТО в неділю, надається знижка в 25% на сервісні роботи. Умовою надання знижки може бути тільки оформлення наряд-замовлення в недільний день. Умови даної акції поширюються на сервісне обслуговування а/м усіх брендів. Акційна пропозиція не поширюється на кузовний ремонт. Знижка на сервісні послуги не підсумовуються з іншими, в тому числі і за програмою Автолояльности АІС.

 

                                            Для запису на обслуговування телефонуйте: 585-00-51

ТОВ "Автокрай-Україна"