СЕРВІС ІЗ ВИГОДОЮ ВІД RENAULT

Сучасні автомобілі - це складні технічні механізми, які потребують періодичного обслуговування. Найчастіше ми ставимо найвищі вимоги до автомобілів і двигунів Renault, незалежно від пори року, пробігу і навантажень. Для того, щоб забезпечити надійну роботу двигуна, важливо своєчасно згідно з регламентом виробника виконувати заміну ременів двигуна - ременя газорозподільного механізму і ременя навісного обладнання.

У період сервісної акції всім клієнтам MY RENAULT пропонується виконати заміну ременів ГРМ і навісного обладнання з вигодою до 25% на запасні частини і до 10% на роботи по їх заміні.

Акційна пропозиція поширюється на: насоси охолоджуючої рідини, шківи колінчатого валу, заглушки розподільчого валу, комплекти ременів допоміжного обладнання, ремені допоміжного обладнання, комплекти ременів ГРМ, свічки запалення, акумуляторні батареї та охолоджуючу рідину.

Компанія Renault в Україні рекомендує всім власникам автомобілів Renault зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

З моменту запуску даної програми було зареєстровано більше 26 500 клієнтів, які можуть економити в період унікальних акційних пропозицій і користуватися всіма можливими вигодами лояльного клієнта.

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнтові надається особистий кабінет, в якому можливо:
• планувати сервісні роботи на автомобілі,
• отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме автомобіля клієнта,
• економити більше, аніж інші в період дії акційних пропозицій, тощо.

Зареєструйтеся в MY RENAULT та заощаджуйте на сервісному обслуговуванні вже сьогодні!